Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Profesionálny upratovací servis
 

Kariéra

Cieľom našej spoločnosti je prijať do našich radov čo najvhodnejšieho kandidáta na základe nami zvolených interných predpisov. Spoločnosť si je vedomá, že práve zamestnanci predstavujú základnú štruktúru fungovania spoločnosti a zároveň tvoria reprezentačnú zložku našej spoločnosti. Je preto veľmi dôležité vybrať uchádzača, ktorý v maximálnej miere spĺňa naše očakávania.

Vedomie, že zamestnanci spoločnosti tvoria jej úspech spoločnosť premieta do podpory kariérneho rastu, ktorého súčasťou je aj motivačné odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov.

Ak sa chcete stať súčasťou spoločnosti s bohatými dlhoročnými skúsenosti na trhu v oblasti poskytovania upratovacích a čistiacich služieb, pracovať v kolektíve a podporovať ústredný cieľ spoločnosti v poskytovaní kvalitných služieb v danej oblasti, v tom prípade vyplňte prosím dotazník pre prijatie do zamestnania a my sa Vám čo najskôr ozveme.

 

Dotazník uchádzača o zamestnanie

Meno, priezvisko, titul *
Aktuálne bydlisko *
Najvyššie dosiahnuté vzdelanie *
Email *
Telefón *
Mám záujem o pozíciu *
Počet rokov praxe *
Rok ukončenia štúdia *
Vyberte si z možností
Vodičský preukaz
Životopis
Ďakujeme.
 
Naši spokojní klienti
ATVYN Vamex Spoločenský pavilón Katis s.r.o. Magneti Marelli VVS TESCO ASUAN Metropol Kosit AVE
AgroMerník, s.r.o.
Moris LVD
Stavimax s.r.o.

Kde nás nájdete?

Naše kontakty

SAUBER SERVIS SK a.s.

Magnezitárska 5

040 13 Košice
Slovenská republika

 

(areál STAVIMAXU)